Na hlavný obsah

Polícia zastavila trestné stíhanie vo veci zabitia Violy Macákovej

Bližšie informácie poskytne krajská prokuratúra.

Vyšetrovateľ krajskej kriminálky v Bratislave v stredu 24. februára zastavil trestné stíhanie v trestnej veci zabitia 34-ročnej Violy Macákovej. Na sociálnej sieti o tom informovala Polícia SR – Bratislavský kraj.

Bližšie informácie, ktoré viedli k zastaveniu trestného stíhania, poskytne Krajská prokuratúra Bratislava, ktorá si uplatnila právo informovať o prípade,“ dodala polícia.

Polícia 11. novembra 2019 prijala oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Po príchode na miesto policajti zistili, že na uvedenom mieste sa nachádza žena s početnými zraneniami po celom tele. Oživiť sa ju nepodarilo.

V rámci vyšetrovania polícia vykonala viacero analýz, previerok, vypočula viacerých svedkov z prostredia kamarátov, známych či spolupracovníkov poškodenej, ako aj iných osôb, ktoré vyplynuli v priebehu vyšetrovania a mohli disponovať akoukoľvek relevantnou informáciou k vyšetrovanému prípadu.

Polícia v minulom roku viedla v prípade trestné stíhanie pre zabitie. Ukončenie vyšetrovania prípadu tragického úmrtia Violy Macákovej bolo predbežne stanovené na koniec mesiaca február. Po skončení vyšetrovania má byť k prípadu vydaná komplexná tlačová správa po dohode vyšetrovateľa a dozorového prokurátora Krajskej prokuratúry Bratislava.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Slovensko