Fortuna liga: Výhry FC ViOnu, Pohronia, Senice a Ružomberka, Slovan remizoval so Žilinou

Belasí ratovali bod v samom závere z penalty.

Na snímke vpravo Jakub Kiwior (Žilina) a vľavo Alen Ožbolt (Slovan) počas druhého kola nadstavbovej časti Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina. Foto: TASR

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v sobotnom (20. 3.) stretnutí 2. kola skupiny o 1.-6. miesto vo Fortuna lige s MŠK Žilina 2:2. Tri góly v zápase padli z pokutových kopov, ten záverečný premenil v štvrtej minúte nadstaveného času druhého polčasu Ratao a zachránil pre domácich aspoň bod.

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zvíťazili nad AS Trenčín 1:0. O výhre domácich rozhodol v 64. minúte gól Ramona do vlastnej siete.

Futbalisti FC Nitra prehrali s FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:3.

Futbalisti Senice zvíťazili nad Sereďou 1:0. Záhoráci zdolali svojho súpera prvýkrát po ôsmich vzájomných zápasoch.

Futbalisti MFK Ružomberok zdolali MFK Zemplín Michalovce 2:0.