Na hlavný obsah

Futbalový Slovan umožní voľný vstup na zápasy pre zaočkovaných

Ponuka platí na najbližších päť stretnutí.

Futbalový Slovan umožní voľný vstup na zápasy pre zaočkovaných
Na snímke hráči ŠK Slovan Bratislava oslavujú titul majstra Slovenska. Foto: TASR

Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava je pripravený pustiť na štadión na Tehelnom poli na každý zo svojich najbližších piatich zápasov až desaťtisíc divákov, ktorí nebudú musieť platiť vstupné.

Podmienkou by bolo preukázanie sa potvrdením o zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19. Najlepší slovenský futbalový klub chce takto prispieť do kampane na urýchlenie očkovania.

„Väčšina našich hráčov aj realizačný tím sú už zaočkovaní a náš klub očkovanie plne podporuje. Všade sa hovorí o nutnosti urýchliť očkovanie a my chceme motivovať ľudí, aby neváhali a dali sa zaočkovať,“ uvádza sa v stanovisku ŠK Slovan Bratislava, ktoré klub poskytol médiám.

Úradujúci slovenský majster vo vyhlásení zároveň zdôrazňuje, že svojou iniciatívou sa pripája k snahám primátora, župana a starostov, ktorí chcú, aby hlavné mesto získalo vďaka očkovaniu kolektívnu imunitu.

„Plne podporujeme všetkých vedcov, umelcov aj politické elity, ktorí sa snažia urýchliť očkovanie. Zároveň nás veľmi teší, že Bratislavský samosprávny kraj už vo svojom očkovacom centre na Národnom futbalovom štadióne dosiahol métu 200 000 podaných vakcín,“ uzatvára ŠK Slovan Bratislava.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Šport