Florida natiahla víťaznú šnúru, Dallas nestačil na Vegas

Fehérváry odohral za Capitals takmer 19 minút.

Na snímke radosť hráčov Floridy Panthers. Foto: SITA/AP

Hokejisti Washingtonu Capitals prehrali v nočnom zápase zámorskej NHL doma s Detroitom Red Wings 2:3 po predĺžení. O výhre hostí rozhodol v 62. minúte Dylan Larkin.

V drese Capitals skóroval Alexander Ovečkin, ktorý natiahol svoju bodovú sériu od začiatku sezóny na sedem duelov (8+5). Slovenský obranca domácich Martin Fehérváry odohral takmer 19 minút a zaznamenal dva hity a jeden mínusový bod.

Florida neprehrala ani v siedmom stretnutí sezóny, keď na vlastnom ľade zdolala Boston 4:1. Dallas prehral druhý duel po sebe, v noci na štvrtok podľahol doma Vegas 2:3 po predĺžení.

Obranca domácich Andrej Sekera strávil na ľade 16:27 minúty a zaznamenal jednu strelu na bránku, jeden blok a jeden plusový bod. Prvú prehru v sezóne utrpeli hráči Edmontonu, keď nestačili na Philadelphiu 3:5.