New Jersey so Studeničom a Tatarom prehrali v Anaheime 0:4

Jaroš sa do zostavy nezmestil.

Hokejisti Anaheimu Ducks sa tešia z gólu. Foto: TASR/AP

Hokejisti New Jersey Devils v zostave so slovenskými útočníkmi Tomášom Tatarom a Mariánom Studeničom prehrali v noci na stredu (3. 11.) v zámorskej NHL na ľade Anaheimu 0:4. Ducks bodovali vo štvrtom zápase za sebou, dvomi gólmi pomohol k víťazstvu Troy Terry, kapitán Ryan Getzlaf zaznamenal gól a dve asistencie.

Brankár „káčerov“ John Gibson zlikvidoval všetkých 28 striel hráčov Devils a pripísal si 23. čisté konto v profiligovej kariére, prvé v tejto sezóne. Trikrát ho ohrozil Tatar, ktorý počas 14:54 minút dostal aj dve trestné minúty a zapísal si jednu mínusku. Studenič odohral 9:37 min. Tretí Slovák Christián Jaroš sa do zostavy New Jersey nezmestil.

V ďalšom zápase Dallas podľahol domácemu Winnipegu 3:4 po nájazdoch, v defenzíve Stars chýbal slovenský obranca Andrej Sekera. Vancouver si poradil s New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení, brankár Jaroslav Halák bol na striedačke Canucks.