Fehérváryho Washington zvíťazil nad Winnipegom, Dallas bez Sekeru prehral so St. Louis

Až štyri zápasy rozhodlo predĺženie či nájazdy.

Na snímke v strede obranca Washingtonu Martin Fehérváry sa teší so spoluhráčmi. Foto: SITA/AP

Hokejisti Washingtonu Capitals zvíťazili v zápase zámorskej NHL na ľade Winnipegu 5:2. Hostí potiahol k triumfu 40 úspešnými zákrokmi český brankár Vítek Vaněček.

Jets prehrali v prvom zápase po rezignácii trénera Paula Mauricea, keď tím viedol už nový kouč Dave Lowry. Slovenský obranca Caps Martin Fehérváry odohral vyše 20 minút, zapísal si jeden plusový bod, jednu strelu na bránu aj dve trestné minúty.

Dallas v zostave bez slovenského obrancu Andreja Sekeru prehral na ľade St. Louis 1:4. Stars prehrali piatykrát za sebou. Nashville zvíťazil v Chicagu 3:2 po predĺžení a Predators dosiahli siedme víťazstvo za sebou.