Na hlavný obsah

Voľby 2024

Oficiálne výsledky Eurovolieb 2024 na Slovensku

Eurovoľby

Muž v USA zastrelil susedov, pretože sa ich syn obnažil pred jeho deťmi

Muža obvinili zo štvornásobnej vraždy.

Otec z amerického štátu Idaho zastrelil členov rodiny bývajúcej v susedstve, lebo ho nahnevalo, že jej 18-ročný syn sa údajne obnažoval pred jeho deťmi. Informovala o tom v stredu (21. 6.) agentúra AP.

Majorjona Kaylora z mesta Kellogg obvinili zo štvornásobnej vraždy prvého stupňa. K tragédii došlo na Deň otcov, pripomína AP.

Policajný detektív Justin Klitch uviedol, že Kaylor strelil zblízka do spánku 65-ročného Kennetha Guardipeeho, jeho 41-ročnú dcéru Kennu Guardipeeovú a jej najmladšieho 16-ročného syna Aikena Smitha. Jeho staršieho brata, 18-ročného Devina Smitha, mnohokrát strelili do hlavy, uvádza sa v policajnom spise.

Kaylor a jeho manželka povedali vyšetrovateľom, že boli nahnevaní, pretože niekoľko dní predtým Smith masturboval pred oknom vo svojej izbe a pred zrakmi dcér Kaylorovcov. Rodiny žili v dvojdome a dievčatá sa vtedy hrali vonku na dvore.

Prípad nahlásili polícii, ktorá ho postúpila okresnému prokurátorovi, takže mohol vzniesť obvinenie z trestného činu exhibicionizmu. V nedeľu (18. 6.) večer sa však Kaylorovci pohádali s Guardipeeovcami o tom, ako sa celý prípad rieši.

Vtedy mal Majorjon Kaylor streliť oboch Guardipeeovcov do hlavy, potom vošiel do ich bytu a zabil ich dvoch synov, píše sa v policajnej správe zverejnenej v utorok (20. 6.) večer.

Kaylor je vo väzbe bez možnosti prepustenia na kauciu. Predbežné vypočúvanie stanovili na 3. júla.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Svet