Na hlavný obsah

Predbiehanie sa stalo 24-ročnému motocyklistovi osudným. Neprežil náraz do zvodidiel

U nebohého vodiča nariadili pitvu.

Predbiehanie sa stalo 24-ročnému motocyklistovi osudným. Neprežil náraz do zvodidiel
Na snímke motocykel. Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Pád po náraze do zvodidiel na ceste druhej triedy v katastri obce Klubina v okrese Čadca v sobotu (19. 8.) dopoludnia neprežil 24-ročný motocyklista. Polícia okolnosti nehody vyšetruje. Informovala o tom žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

„Vodič viedol motocykel značky Kawasaki v smere od obce Zborov nad Bystricou na obec Klubina. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin pri predbiehaní narazil do zvodidiel, pričom pri páde utrpel zranenia, ktorým napriek lekárskej pomoci podľahol,“ uviedla Kremeňová.

U nebohého vodiča motocykla podľa nej nariadili pitvu. „Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ doplnila.

Polícia v tejto súvislosti žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy.

„Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách,“ zdôraznila policajná hovorkyňa.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Regióny