Na hlavný obsah

Sergio Ramos sa vracia do materského klubu, ktorému dal prednosť pred saudskoarabskými miliónmi

Splatiť chce dlh voči môjmu otcovi a starému otcovi.

Sergio Ramos sa vracia do materského klubu, ktorému dal prednosť pred saudskoarabskými miliónmi
Futbalista Sergio Ramos. Foto: SITA/AP

Španielsky futbalista Sergio Ramos by v budúcej sezóne mal hrať za FC Sevilla. Prestup z Parížu St. Germain ešte nie je oficiálny, 37-ročný veterán musí ešte prejsť lekárskymi testami.

Ramos je odchovancom FC Sevilla, v tíme pôsobil do roku 2005. Ďalších 16 rokov patril medzi opory zadných radov Realu Madrid, uplynulé dve sezóny pôsobil vo francúzskej metropole, kde mu skončila zmluva a dres tak môže zmeniť aj po skončení prestupového obdobia.


Denník Mundo Deportivo informoval, že Ramos odmietol ponuku na 20 miliónov eur od saudskoarabského tímu Al Ittihád . Rovnako tak nekývol ani na 11 miliónov od Galatasarayu Istanbul a dohodol sa so svojím materským klubom na zmluve v hodnote 1 milión eur.

„Je to pre mňa výnimočný deň, očakával som ho mesiace. Splácam dlh voči môjmu otcovi a starému otcovi, celoživotným fanúšikom FC Sevilla. Bude ešte čas povedať viac na tlačovej konferencii, teraz ma čakajú zdravotné prehliadky,“ povedal Sergio Ramos novinárom na letisku po prílete do Sevilly podľa frenchfootballweekly.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Šport