Na hlavný obsah

Voľby 2024

Oficiálne výsledky Eurovolieb 2024 na Slovensku

Eurovoľby

Havária na juhu Slovenska: Dodávka sa čelne zrazila s dvoma kamiónmi. Na miesto vyslali vrtuľník

Vodič z neznámych príčin prešiel do protismeru.

Havária na juhu Slovenska: Dodávka sa čelne zrazila s dvoma kamiónmi. Na miesto vyslali vrtuľník
Miesto dopravnej nehody. Foto: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v piatok (17. 5.) dopoludnia na ceste I/16 medzi Lučencom a Pincinou, sa ťažko zranila jedna osoba. Informovala o tom banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.

„Dvadsaťsedemročný vodič dodávky z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s dvoma kamiónmi,“ uviedla polícia s tým, vodiča dodávky s ťažkými zraneniami letecky transportovali do nemocnice v Banskej Bystrici.

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) Air – Transport Europe (ATE) Zuzana Hopjaková informovala, že muž pri zrážke utrpel vážny úraz hrudníka. V stabilizovanom stave a pri vedomí ho previezli na urgentný príjem do Fakultnej nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici.

Polícia doplnila, že dychové skúšky boli u všetkých vodičov negatívne. „V dôsledku dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov bola cesta na dve hodiny úplne uzavretá, neskôr bol sprejazdnený jeden jazdný pruh,“ dodala polícia s tým, že nehoda je v štádiu objasňovania.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Regióny