Na hlavný obsah

Slováci v Ostrave vypredali nielen vstupenky, ale aj fanshop. Dresy národného tímu už nie sú

Oficiálny fanshop pracuje na naskladnení vypredaných produktov.

Slováci v Ostrave vypredali nielen vstupenky, ale aj fanshop. Dresy národného tímu už nie sú
Slováci vykúpili fanshop vo fanzóne v Ostrave. Foto: TASR - Michal Runák

Víkendový program šampionátu 2024 v Ostrave prial fanúšikom Slovenska a tí potvrdili, že hokej milujú. Zápasy proti Nemecku a Kazachstanu a rovnako aj pondelkový (13. 5.) proti USA boli vypredané, veľký nápor má za sebou aj oficiálny fanshop vo fanzóne. Ten už v nedeľu (12. 5.) nemal k dispozícii ani jeden slovenský dres.

Manažér predajne Tomáš Mikač pre TASR uviedol, že veľký záujem o produkty so slovenským znakom neprekvapil: „Počítali sme s tým, že bude zvýšený záujem o predmety so slovenským znakom. Predali sme všetky naskladnené slovenské dresy, riešime ďalšiu dodávku.“

Bobeka nezoženiete

Medzi ostatnými produktami bol najväčší záujem o maskotov, tak ako na každom šampionáte. V Ostrave už v pondelok (13. 5.)nebolo možné kúpiť menšieho zo zajacov Bobeka.

„Riešime, aby sme dostali ďalšiu dodávku. Máme aj produkty všetkých krajín na šampionáte, tie ešte sú. Máme aj univerzálne predmety s logom šampionátu. Puky vo viacerých variantoch, máme aj puk ako otvarák, magnetky, hrnčeky a podobne,“ dodal Mikač.

Fanúšikovia v Ostrave vo fanshope.
Fanúšikovia v Ostrave vo fanshope. Foto: TASR – Michal Runák

Slovenských hokejistov čakajú v Ostrave v základnej B-skupine ešte štyri zápasy, no či sa ich fanúšikovia ešte dostanú k dresom, je v tejto chvíli nejasné. „Boli by sme najradšej, kedy sa predali všetky zásoby, ale to čo nám chýba riešime. Verím, že sa ešte dresy naskladnia, aby sme uspokojili tých fanúšikov zo Slovenska, ktorí sem ešte len prídu,“ uzavrel Mikač pre TASR.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Šport