Na hlavný obsah

Pod Strečnom havarovalo auto. V úseku vznikli rozsiahle kolóny

Evidujú len ľahké zranenia.

Pod Strečnom havarovalo auto. V úseku vznikli rozsiahle kolóny
Ilustračná snímka. Foto: RTVS

Rozsiahle kolóny vozidiel sa po dopravnej nehode tvorili na ceste prvej triedy pod Strečnom. Havarovalo tam osobné auto, ktoré zablokovalo jeden jazdný pruh. Polícia púšťala dopravu v úseku striedavo. Informoval a o tom v piatok (14. 6.) popoludní žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

Policajná hovorkyňa uviedla, že v súvislosti s dopravnou nehodou evidujú len ľahké zranenia.

„Dnes v poobedných hodinách došlo na ceste I/18 – Strečno k dopravnej nehode. Vodič osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia v smere od mesta Martin na mesto Žilina z nezistených príčin prešiel na pravú krajnicu a narazil do zvodidiel. Následne prešiel do protismeru, kde narazil do brala a vozidlo zostalo prevrátené na ľavom boku,“ priblížila Šefčíková.

Vodiča podľa nej previezli do nemocnice. Ďalšie okolnosti i presné príčiny nehody sú predmetom vyšetrovania.

Polícia apeluje na vodičov a všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. „Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách,“ dodala hovorkyňa.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Regióny