Slovenskí reprezentanti v malom futbale začali na MS úspešne, s Albánskom si poradili

Najbližšie nastúpia proti Anglicku.

Slovenskí reprezentanti v malom futbale úspešne odštartovali svoje účinkovanie na MS v Spojených arabských emirátoch. V úvodnom dueli základnej F-skupiny zdolali Albánsko 2:0.

Slováci začali napĺňať úlohu favorita už v prvom polčase. Skóre otvoril v 6. minúte Boris Juhás, jeho klubový spoluhráč z Trnavy Martin Antol krátko pred prestávkou nastrelil žrď. Poistku na 2:0 pridal v 34. minúte Rudolf Beliš strelou medzi nohy brankára.

Zverenci trénera Branislava Škorca sa v skupine ešte predstavia v nedeľu 29. októbra proti Anglicku (19.15 SELČ) a v utorok 31. októbra proti Francúzsku (16.45). Do osemfinále postúpia prvé dva tímy tabuľky.