Na hlavný obsah

Michalovce odkladajú zápasy. Tím ide do karantény

Celé mužstvo pôjde na testy.

Michalovce odkladajú zápasy. Tím ide do karantény
Na snímke domáci štadión HC Dukla Ingema Michalovce. Foto: TASR

V realizačnom tíme hokejového klubu HK Dukla Ingema Michalovce sa objavil jeden pozitívny prípad na koronavírus. Všetci hráči A-mužstva spolu s členmi realizačného tímu prerušili tréningový proces a sú v domácej karanténe. Michalovčania tak neodohrajú v pôvodných termínoch zápasy Tipos extraligy s Novými Zámkami (9. 10.) a Popradom (11. 10.).

„K celej veci sme, samozrejme, pristúpili zodpovedne a komunikujeme už s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Michalovciach. Hráči spolu s realizačným tímom sú v domácej karanténe. Po spoločnom otestovaní celého mužstva veríme, že sa ďalší prípad neobjaví a budeme môcť pokračovať v tréningovom a zápasovom procese. Nateraz ostáva jasné, že plánované domáce zápasy s Novými Zámkami a Popradom neodohráme,“ uvádza sa v stanovisku michalovského klubu na facebooku.

Vážení fanúšikovia,vzhľadom na skutočnosť, že jeden z členov realizačného tímu bol pozitívne testovaný na COVID-19,…

Uverejnil používateľ HK DUKLA Ingema Michalovce Streda 7. októbra 2020

Ide už o piaty klub Tipos extraligy, v ktorom zaznamenali pozitívny test na nový koronavírus. Už predtým ich hlásili Nové Zámky, Košice, maďarský účastník z Miškovca či Liptovský Mikuláš.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Šport