Na hlavný obsah

VIDEO: Pri hrozivej nehode na diaľnici D1 v Bratislave sa zranili dve osoby

Úsek diaľnice uzatvorili.

VIDEO: Pri hrozivej nehode na diaľnici D1 v Bratislave sa zranili dve osoby
Dopravná nehoda na diaľnici D1 v Bratislave. Foto: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Na bratislavskej diaľnici D1, na 4,5 kilometri, smerom do Malaciek došlo v piatok (15. 3.) predpoludním k dopravnej nehode, pri ktorej sa mali zraziť dve osobné a dve nákladné autá.

Pre únik prevádzkových kvapalín z vozidiel úsek diaľnice načas uzatvorili, neskôr sprejazdnili jeden jazdný pruh. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Pri dopravnej nehode sa zranili dve osoby, avizoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave Štefan Koči. Jednu z nich podľa jeho slov previezli do nemocnice.

„Hasiči po príjazde na miesto udalosti vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia a pracovali na zamedzení úniku prevádzkových kvapalín,“ poznamenal Koči.

„Dopravní policajti vykonávajú odklon dopravy v smere na Prístavnú ulicu – Bajkalskú ulicu – rýchlostnú cestu R7,“ priblížil Szeiff. Zelená vlna RTVS na sociálnej sieti uviedla, že vodiči sa na diaľnici D1, na Prístavnom moste smerom do Petržalky zdržia 20 minút. Rovnako tak aj smerom z Petržalky.

Polícia vodičov v tejto súvislosti žiada, aby pri prejazde týmto úsekom zvýšili opatrnosť a riadili sa jej pokynmi. Odporúča tiež trpezlivosť.

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Regióny