Na hlavný obsah

Kružliak rukou zavinil penaltu, v Grécku s ním predčasne rozviazali kontrakt

Ťažké srdce mal na Slováka majiteľ klubu.

Kružliak rukou zavinil penaltu, v Grécku s ním predčasne rozviazali kontrakt
Na archívnej snímke futbalista Dominik Kružliak.

Slovenský futbalový obranca Dominik Kružliak predčasne skončil v tíme gréckeho prvoligistu NFC Volos. Podľa gréckych médií s ním klub v utorok (5. 9.) oficiálne rozviazal kontakt po tom, čo v nedeľu v domácom ligovom dueli s AEK Atény rukou v šestnástke zapríčinil penaltu v nadstavenom čase a hostia ňou rozhodli o svojom triumfe 3:2.

 „Volos oznamuje vzájomnú dohodu o ukončení zmluvy s Dominikom Kružliakom. Do budúcnosti mu neželáme nič dobré, ale rozhodne na neho budeme spomínať,“ informoval klub podľa portálu hellas.postsen.com v oficiálnom stanovisku.

Na Kružliaka mal údajne po inkriminovanom víkendovom stretnutí ťažké srdce majiteľ klubu Achilleas Beos.

Volos získal v prvých troch kolách gréckej ligy jediný bod, je na predposlednej priečke a vedenie klubu bolo údajne nespokojné s výkonmi Kružliaka aj v predchádzajúcich súbojoch s Lamiou (2:2) a Panathinaikosom (0:3).

Dvadsaťsedemročný Kružliak prestúpil do Volosu po konci minulej sezóny, keď sa rozhodol nepredĺžiť zmluvu s Dunajskou Stredou. Jej dres si predtým obliekal štyri sezóny. Pred pôsobením v Dunajskej Strede hral za Ružomberok (2014–2019).

futbal

Moje odložené články

    Viac

    Najčítanejšie

    Nové v rubrike Šport